M. Bagdonas ir N. Miknevičius: „Svarbiausia – žinios“

Trečiąjame „Trivarčio“ komandiniame online protų mūšyje ketinantys dalyvauti 15min žurnalistas Marius Bagdonas ir buvęs Lietuvos rinktinės narys, futbolo komentatorius, Kybartų „Sveikatos“ treneris Naglis Miknevičius sako, kad pirmieji du žaidimai pateisino lūkesčius.

„Lūkesčiai pasiteisino, netgi buvo viršyti, nors pirmą kartą teko dalyvauti komandoje su „Skrieja kamuolys“ vyrukais, o ne su „Pressu“, kaip būna įprasta Pauliaus Ambrazevičiaus viktorinoje“, – sakė M. Bagdonas.


Valdo Dambrausko ir Pauliaus Ambrazevičiaus įspūdžiai iš pirmojo žaidimo


„Trivarčio“ žaidime, skirtingai nei beveik visuose kituose, leidžiama naudotis visomis įmanomomis pagalbinėmis priemonėmis, įskaitant „Google“. Tad informacijos gali ieškoti visi komandos nariai, net jei jie ir neturi žinių apie klausimo temą.

„Prisiminus pirmąjį žaidimą, buvo labai įdomu ir kiek keista. Sakyčiau, pažadas leisti „googlinti” – žvejybiniais terminais kalbant, buvo tarsi jaukas, kuris gali privilioti žaidėjus. Bet jau nuo pirmų klausimų tapo aišku, kad „googlinimas“, jei ir padės, tai tikrai ne pirmoje atsakymų paieškos stadijoje, – pasakojo komandai „Negarbingi šunsnukiai“ atstovavęs N. Miknevičius. – Kai jau žinai (ar nuspėji), „į kurią pusę vėjas pučia“, tada padeda rasti atsakymą (bet ne visuomet teisingą, kelis kartus „išsidūrėme“).“

Abiems futbolo ekspertams liko įspūdis, kad ir su pagalbinėmis priemonėmis vis tiek laimi tie, kas turi daugiausiai žinių – „Google“ galimybių atsakyti klausimus neišlygino.

„Patiko, kad klausimai labai sudėtingi ir net gūglinant vis tiek puikiai susidėlioja kas yra kas :) Kai toks formatas, gūglinimas nei padeda, nei trukdo, bet nesinaudojant juo į esamus klausimus atsakyti beveik nebūtų šansų“, – teigė M. Bagdonas.

„Esminis sėkmės elementas – žinios + komandinis darbas + atidumas smulkmenoms + …nuojauta arba sėkmė. Komandoje turėjome keletą kolegų su šiomis savybėmis, tas mums padėjo“, – tvirtino N. Miknevičius.


Trečiasis žaidimas – gruodžio 29 d. nuo 19 val., tačiau pageidaujantiems galime laiką ir paankstinti ar pavėlinti, nes kiekviena komanda gaus tik jai skirtą nuorodą į klausimus.

Žaidimo kaina – 10 eurų komandai (žaidėjų komandoje gali būti bet kiek). Registracija – „Trivarčio“ FB paskyroje.


Nuotolinis protų mūšis yra ne tik žaidimas, bet ir gera proga pabendrauti su bičiuliais. Artimiausia tokia proza – jau antradienį 19 val. (laikas atskirai komandai gali būti ir priderintas prie jos galimybių).

„Šiaip, labai gera iniciatyva, ypač pandeminiu laikotarpiu. Smagu laimėti, bet norėtųsi, kad būtų daugiau komandų“, – sakė abiejų pirmų žaidimų laimėtoju su „Skriejančiu kamuoliu“ tapęs M. Bagdonas.