„Trivarčiui“ – SFL premija už gerą komunikaciją

Sekmadienio futbolo lyga (SFL), jau tradiciškai, skyrė premijas keletui klubų, kurie atsakingai bendrauja su SFL apžvalgininkais ir įvairiais būdais komunikuoja su bendruomene.

SFL vadovų ir apžvalgininkų apklausos rezultatai lėmė, kad naujo mūsų partnerio UAB „Sportpoint“ įsteigtas 100 eurų premijas „Adidas“ produkcijai įsigyti pelnė „Futbolo broliai“, „Mostiškės“, „Medžiai“ ir „Trivartis“.

„Džiaugiamės, kad turime klubus, kurie yra aktyvūs socialiniuose tinkluose, kai kurie turi ir prižiūri savo tinklalapius (nors tai, deja, pastaruoju metu tarp mūsų klubų tampa vis mažiau populiaru), patys pateikia savo bendruomenei foto ar video reportažus. Visa tai labai džiugina, – sakė SFL prezidentas Paulius Malžinskas. – Mūsų premijos nereiškia, kad būtent šie klubai yra patys geriausi. Tai yra tiesiog paskatinimas už gerą, įdomią veiklą. Prieš metus apdovanojome vienus („Olimpija“, „Viesulas“, „Stickers“, „Liberalų sąjūdis“), šiais metais – kitus. Po metų premijas, manau, gaus dar kiti. Tad linkiu visiems būti aktyviais.“