2016-ųjų lūkesčiai pagal Fabą

Naujasis B div. apžvalgininkas parašė savo apžvalgą, tačiau visi Fabo išminties perlai ten, be abejo, netilpo. O paleisti vėjais tokią prakalbą būtų nuodėmė – lyg neateit į pirmą oficialų „PianoMan“ derbį.

12140983_911734132243890_1549867244934176411_o
Taip žaidžia mūsų Artūras-Arvydas (S. Čirbos nuotrauka).


Tai va, žemiau – apžvalgininko klausimai ir nuostabaus rezultatyvaus perdavimo Justui Skaidiškėse autoriaus Fabo atsakymai.

– Kokie sezono tikslai?

– Sezono tikslai… Chm, nu kaip čia pasakius… Kadangi komanda neturi jokios ryškios hierarchijos ar vadovybės (ką jau ten vadovybės, net vieno trenerio neturim – o mūsų klubo vadovavimo būdą galima būtų palyginti su Abiejų Tautų Respublikos vadovavimu, kai plačiai buvo paplitęs priežodis, kad būtent netvarkos dėka ir laikosi ši valstybė.

Pas mus irgi panašus bardakas – rungtynėse nuo suolo ir aikštėje vadovauja kiekvienas. Prieš rungtynes kiekvienas piešia savo vizija, tik po rungtynių visi kartu liūdime ar džiaugiames, tai, atitinkamai, jokių oficialių sezono tikslų iškelta ir nebuvo.

Iš viso šio sambrūzdžio ir chaoso kartais pasigirsta pavieniai balsai, kuriuose girdisi kažkokios strateginių perspektyvų gaidos, išsidėsčiusios nuo „Neiškristi…“ iki „Bandyti kabintis už medalių…“.

Tačiau dauguma taip toli negalvoja ir tiesiog gyvena mintimis apie kaskart vis artėjančio turo rungtynes. Taip, iš esmės, ir gyvename didžiąją dalį sezono, o po to – jam artėjant į pabaigą – prabundame ir dairomės, kurlink visgi mus nubloškė futbolinės peripetijos – ar likusiose keliuose turuose teks stengtis kovojant dėl išlikimo, ar yra teorinių šansų pasipuošt medaliais.

Visgi, pirmasis įvykių eigos variantas mums pasitaiko kur kas dažniau…

– Kokie pokyčiai komandos sudėtyje?

– Pokyčiai komandos sudėtyje… Kadangi „Trivarčio“ branduolys jau kažin kiek metų iš esmės nesikeičia, tai didžiausias pokytis, ko gero, yra tai, kad, palyginus su praėjusiu sezonu, visi vieneriais metais pasenome. Netekome (tikiuosi, kad tik kuriam laikui) vieno pagrindinio krašto gynėjo, išėjusio laimės ieškoti į labiau FUTBOLO komandą primenantį klubą.

Praėjusio sezono viduryje pasipildėme keliais techniškais žaidėjais, praskiedusiais mūsų „geležinių medkirčių“ gretas, ir didžiuliai mūsų nuostabai jie sutiko ir šiame sezone pasilikti mūsų tarpe.

O šiaip tai, bendrai tariant, komandos sudėtis keičiasi ne kas sezoną, o kas savaitę, nes sudėties surinkimas rungtynėms nuolat būna neprognozuojamas išbandymas klubo vidaus žmogiškųjų resursų vadybos atstovams.

– Į kurią vietą turnyro lentelėje taikotės?

– Čia tas pats, kaip ir su sezono tikslais. Nepataisomi optimistai kažką svaigsta apie tai, kad tokiame lygiame divizione galime kovoti dėl medalių, pesimistai – kad mums „ragai“ ir tokiam lygiam divizione pasikrausim malkų nuo visų, realistai – kad divizionas labai lygus ir nežinia kaip čia viskas baigsis.

Ko gero, kaip visada, būsim Robin Hudais – retkarčiais paimsim taškų iš virš mūsų esančių ir labai dažnai padalinsim juos žemiau mūsų esantiems (jei tokių bus). Žodžiu, gerai būtų neiškristi.

– Kurios dvikovos labiausiai laukiate? Galbūt turite kokius nors principinius varžovus (jei turite, trumpai – kodėl jie yra principiniai)?

– Kadangi puikiai įgyvendinome pirmąjį strateginį priešsezoninį planą ir su trenksmu iškritome iš „Carlsberg“ taurės, tai dabar galime visas jėgas skirti čempionatui, kuriame laukia daugybė įdomių susitikimų.

Su AFK – sezono atidarymo visada laukiam su nekantrumu, nors dažniausiai po to, pasibaigus rungtynėms ir jas pralaimėjus, keikiamės, kad geriau tas sezonas neprasidėtų iš viso. Be to, turėjome/turime su jais neoficialų „PianoMan“ derbį, kuris, pagaliau įgaus ir oficialų statusą.

Su „Futboliuku“ – nes visada imponavo jų klubo pavadinimas, su „Katastrofa“ – seni geri pažįstami nuo neatmenamų laikų, su kuriais labai malonu susitikt aikštėje, su „Orionu“ – turime jų gretose kelis „paklydelius“, kadaise žaidusius ir „Trivarty“.

Su „Ozo tapyrais“ – svarbiausias „Trivarčio“ derbis, kuris dažniausiai baigiasi ne itin sėkmingai.

– Palinkėjimas varžovams prieš sezoną.

– Palinkėjimas varžovams – kažkaip taip sužaiskite tarpusavyje, kad jūsų galutiniai rezultatai būtų palankūs „Trivarčiui“ ;)