Greičiau Kuko salų rinktinė laimės pasaulio futbolo čempionatą, nei „Trivartis“ atsisakys kokios nors progos ką nors atšvęsti!

Rungtynių su AFK akimirka: atraminis kartais atlieka perdavimus.
Rungtynių su AFK akimirka: atraminis kartais atlieka perdavimus.

Sekmadienį „Trivartis“ sužais pirmąsias 2015 metų sezono rungtynes. Vingio parko stadione 15 val. atidarysime 5 lygos čempionatą rungtynėmis su „Žaibais“.

Apie varžovus nežinome nieko. Bet daug įdomiau, kad beveik nieko nežinome ir apie save :)

Prieš sezoną sužaidėme trejas draugiškas rungtynes – su „Navigatoriais“, „Pietų IV“ ir AFK. Per jas įmušėme 1 įvartį, o praleidome daugiau. Šiek tiek.

Vienas iš asmenų, sudalyvavusių  visose kontrolinėse rungtynėse yra mūsų Fabas, a ka atraminis Nr. 5, siauruose sluoksniuose dar žinomas Artūro vardu. Jo ir paprašėme pasidalinti savo užaukštintais lūkesčiais prieš neišvengiamai artėjantį sezoną.

Koks puikus futbolininkas yra Fabas, galite įsitikinti ČIA.

– Fabai, kaip „Trivarčio“ nuotaikos prieš naują sezoną? Kaip pavyko pasirengimas?

– Gyvename permainų nuotaikomis. Komandoje vyksta užsitęsusi kartų kaita: pas trivartininkus vis atsiranda mažieji trivartininkiukai, tad laukiame kol ši karta pakeis senbuvius. Joks sveiko proto futbolininkas nedega noru prisidėti prie šio nekontroliuojamo gaivališkomis nuotaikomis nuolat gyvuojančio sambūrio. Be to, ir klubo skautų tarnyba neberanda naujų talentų komandiruotėse į „Piano Man“ barą.

Svarbiausia pasirengimo dalis vyko naujai paskirstant pareigas klubo administravimo srityje. Anksčiau autoritariniais metodais (kai absoliučiai viskas buvo vadovaujama jo – nuo susimokėjimo už sezoną iki žaidėjų surinkimo į rungtynes) klubą valdęs Jonas pagaliau suprato, kad sveikata yra svarbiau, o nervų ląstelės neatsistato ir paleido klubą į laisvosios rinkos vandenis, perleidęs savo prezidento postą ir pagrindinį akcijų paketą visai komandai.

Po tokio žingsnio išprovokuoto chaoso Londono ir Tokijo finansinių popierių biržoje bei trivartininkų pasaulėžiūroje „raudonieji“, tarsi akli naujagimiai kačiukai, pradėjo mokytis gyventi savarankiškai. Kartūs valdžios decentralizavimo vaisiai visu savo gražumu pasirodė per pasirengimo artėjančiam sezonui ciklą: prastas žaidėjų surinkimas į draugiškas rungtynes, painiava sprendžiant finansinius klausimus, chaosas transferų klausimuose – visa tai grūdino ištikimiausių „trivartininkų“ psichiką ir varė į neviltį jų žaidimą aikštėje stebinčius futbolo ekspertus.

Vienintelis geras darbas, kurį „raudonieji“ nuveikė per draugiškų rungtynių ciklą yra tai, kad savo itin prasto susirinkimo dėka suteikdavome daugiau praktikos varžovams, pasiskolindami iš jų trūkstamų žaidėjų. Nu ir dar Topsporto realizuotą pendelį galima paminėti… Galima būtų paminėti ir Fabo pendelį (jei šis būtų realizuotas), tačiau to nedarysiu…

(Neliūdėk, Artūrai, gerb. redakcija tą jau padarė anksčiau pati. Nepaclickinusiems kartojame – SPAUSTI ČIA)

– Kokios permainos komandoje šį tarpsezonį buvo svarbiausios? Kur nusimato problemų?

– Svarbiausiomis tarpsezonio permainomis įvardinčiau jau minėtą klubo valdymo modelio pasikeitimą. Dabar jau visais mumis Jonas tėviškai nebepasirūpins, tad „Trivartis“ iš šio žmogaus švelniai globojamo vaiko turi virsti savarankišku paaugliu. Pirmieji žingsniai kol kas gaunasi sunkoki ir gan padriki, tačiau savo patarimais Jonas mus nukreipia tinkama linkme, tad tikėkimės, jog naujoji valdyba susidoros su iššūkiais.

Didžiausia problema nusimato vis ta pati – „Trivartis“ vis dar žais futbolą… Tiksliau, bandys tai daryti. O iš to išplaukia ir daugybė kitų problemų.

Kaip žinia, norint žaisti futbolą reikalingi futbolininkai, o „Trivartyje“ jų niekada nebuvo. Tad labai abejoju, kad prieš pat sezono startą visuose „trivartininkų“ namuose pirmojo turo išvakarėse apsilankys geroji fėja ir įkvėps jiems tų „futbolo pagrindų“.

Teks vėl spardyti kamuolį aikštėje ir tikėti „begalinio beždžionių skaičiaus teorija“, teigiančia, kad „jei prie spausdinimo mašinėlių pasodintume begalybę beždžionių, tai viena iš jų būtinai atspausdintų kokį nors Viljamo Šekspyro kūrinį“. Jei į aikštę įleistume begalybę „trivartininkų“, tai vienas iš jų būtinai pelnytų įvartį.

– Komandai lygiai 10 metų, o vienas narys nepaliauja siūlyti išsiskirstyti. Gal tikrai verta, kai toks aktyvumas?

– Garsus rusų karvedys A. Suvorovas yra pasakęs, kad „karas nebaigtas, kol nepalaidotas paskutinis kareivis“. Tas pats ir su „Trivarčiu“.

– Vienas esminių klausimų – ar surinksime 11 žaidėjų sekmadieniui? Kaip prognozuoji? Jei taip, tai nuo pirmų minučių ar vėliau?

– Matau, kad šiuo metu „Facebook‘e“ užsiattendino net 16 žmonių ir dar 3 maybe. Nežiūrėjau, kiek iš jų yra žaidėjų, bet visos galimybės įgyvendinti šią sunkią misiją yra. Juolab, kad po tarpsezonio absoliutaus fiasko šioje srityje klubo valdyba lyg ir žadėjo pakeisti darbo metodus.

Tad nenorėčiau tikėti, kad nesurinkus startinio vienuoliktuko, kokiam pasirodžiusiam stadione Romanui teks išgirsti klausimą: „Arvydai, o gal visgi išbėgsite i aikštelę?…“

– Pirmi varžovai – labai seniai nematyti „Žaibai“. Kokie „Trivarčio“ ir tamstos asmeniniai tikslai rungtynėms?

– Kol kas „Trivarčio“ pagrindinis tikslas, manau, yra surinkti bent 11 galinčių greitu tempu vaikščioti futbolo aikštėje žmonių. Jei pavyks įgyvendinti šį pagrindinį siekį, galima ieškotis ir naujų iššūkių. Apetitas auga bevalgant, kaip žinia… Tad galbūt netyčia mes užsinorėsime pelnyti kokį įvartį.

Mano pagrindinis tikslas – kad Ronis pagirtų mane po rungtynių.

Balux
Spauskite mūsų rėmėjo reklamą ir naudokitės paslaugomis!

– Lygiai prieš 10 metų balandžio 21 dieną „Trivartis“ sužaidė pirmąsias rungtynes savo istorijoje – pralošė „Fazei“ 1:12. Ar reikia tokį įvykį švęsti?

– Kuko salų rinktinė savo debiutinėse oficialiose rungtynėse pralošė Taičiui 0:30… O dabar jie ramiai sau dalyvauja atrankose į pasaulio čempionatus. Taigi, kaip sakydavo garsusis Pele, „greičiau jau Kuko salų rinktinė laimės pasaulio futbolo čempionatą, nei „Trivartis“ atsisakys kokios nors progos ką nors atšvęsti“.

– Jei jau taip, tai geriau sekmadienį po rungtynių Vingio parke ar vis dėlto antradienį „Piano Man“?

– Kaip sakydavo Karlsonas: „Geriau būtų 7 tortai ir viena žvakutė“. Taip ir šiuo atveju, geriau ir sekmadienį po rungtynių Vingio parke, ir antradienį „Piano Man“.

– Pabaigai, kodėl bent vienas žmogus Vilniuje turėtų sekmadienį ateiti pažiūrėti, kaip žaidžia „Trivartis“?

– Jei tėvas nori parodyti savo vaikui, lankančiam futbolo treniruotes, kas iš jo užaugs, jei šis treniruosis nepakankamai uoliai, tai tikrai turi atsivesti savo atžalą sekmadienį pažiūrėti, kaip žaidžia „Trivartis“.

AR TU JAU PASPAUDEI ATTENDING???

P.S.: Visi „Trivarčio“ žaidėjai, va čia pat apačioje nepaspaudę „Like“ ikonkės, sekmadienį ir antradienį galės gert tik arbatą!